Zaufaj nam i pozwól że sprawimy by twoje wesele było najpiękniejszym z wesel

Wesele… to nie tylko muzyka do tańca ale odpowiednia realizacja stałych punktów przyjęcia weselnego takich jak: powitanie, tort, podziękowania i wiele innych wydarzeń weselnych.

Przysłowie mówi „diabeł tkwi w szczegółach” a doświadczenie w prowadzeniu przyjęć weselnych, pozwala wyłapać tak istotne niuanse o których zapewne nawet Państwo nie myśleli.

I właśnie nasza firma, dołoży wszelkich starań aby te szczegóły zostały omówione z Państwem. Ustalimy scenariusz tak aby wszystko było perfekcyjnie dopracowane a wesele było takie, jakie Państwo sobie wymarzyli.

Oferujemy Państwu prowadzenie i oprawę muzyczną, realizowaną przez najlepszego, na śląsku i nie tylko, DJ-Wodzireja, znanego szerzej jako Mirek Grajek

Człowiek który na weselach zjadł zęby, jak mówi się potocznie.         

Kilkanaście lat doświadczenia jako DJ- Wodzirej.    Wcześniej koncertujący solowo jak i z zespołem po wielu estradach w kraju.  

Koncertował min. Z Pawłem Kukizem, zespołami: Skaldowie, Gang Marcela.   

Pracował jako konferansjer dla Ministra Obrony Narodowej a także dla Sławomira, zespołów IRA, Vox, Eratox i wielu innych.  

Jako reżyser przygotowywał przedstawienia teatralne min. dla  ks. Biskupa Damiana Zimniaka 

Relacjonował i nagrywał dla TVP oraz programu „Teleexpres”      

Realizował światło dla Michała Milowicza

DJ Mirek - spotka się z Państwem bezpłatnie i przedstawi pełną ofertę jak i odpowie na wszelkie pytania. Doradzi i omówi z Państwem wszystkie istotne kwestie dotyczące przebiegu wesela doboru muzyki i dodatkowych atrakcji.

W trakcie wesela jako:  DJ- z ogromnym doświadczeniem i zasobem oryginalnych płyt CD, muzyka lat 70,80,90  jak i obecnie panujące trendy muzyczne, zadba o wyśmienitą zabawę na parkiecie.

Konferansjer - perfekcyjnie dobierze słowa i w tonie odpowiednim do nastroju chwili, poda wyborną polszczyzną, tak by wszystko zostało zrozumiane.

Wodzirej- zachęci gości do zabawy na parkiecie, poprowadzi wspólne tańce i zainspiruje gości do udziału w zabawach i konkursach, a młodą parę przeprowadzi przez oczepiny i podziękowania.

Stan up'er – Rozweseli i sprawi że śmiechom nie będzie końca, a dodatkowo – za pomocą folklorystycznej choreografii, przyjemnych brzmień gitary i talentem do interakcji społecznych, w ciągu paru minut zamieni Wasze wesele w przednią biesiadę. 

Całość nagłośnimy za pomocą sprzętu wysokiej mocy i bardzo dobrej jakości jak i wzbogacimy efektami świetlnymi a także udostępnimy projektor jeżeli planujecie pokaz filmów lub fotografii.

Możemy stworzyć stronę internetową Waszego wesela, za pomocą której przekażecie gościom wszelkie informację bez konieczności odbywania długich rozmów telefonicznych. Jak i podzielicie się fotografiami. Goście będą mogli za pomocą tej strony przesyłać wam życzenia i dedykować piosenki które potem pojawią się na weselu.